Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

3595
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Ignif
Powiat: cały kraj
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://ignif.com/
   
dodano: 2019.06.04
ważne do: 2019.09.02
wyświetleń: 7

Szczegóły oferty:

Firma IGNIF to doceniany producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka i kaset kominkowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma proponuje produkty niebywałej jakości, które w doskonałym stanie przetrwają długi czas. Proponowane produkty odznaczają się nowoczesnym wzornictwem , a także ogromną troską o szczegóły.

Firma IGNIF stawia na najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu jej produkty są naprawdę niezwykłe. Firma zatrudnia mających wieloletnie doświadczenie pracowników doskonale znających się na wykonywanej przez siebie pracy, co jest gwarantem najwyższej jakości oferowanych produktów. Każdy element jest tak samo ważny. Dzięki temu wyprodukowana może zostać trwała, solidna całość, która zapewni bezpieczeństwo osobom, które zdecydowały się z postawić na produkty IGNIF. Do tego dochodzą naprawdę korzystne ceny.

IGNIF to najlepszy wybór dla wszystkich potrzebujących wkładów kominkowych oraz innych elementów do kominka bardzo dobrej jakości. IGNIF to kominki, które zadowolą każdego.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/
Aktualności
Reklama