Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

3148
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Ignif
Powiat: cały kraj
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
   
dodano: 2019.01.10
ważne do: 2019.04.10
wyświetleń: 33

Szczegóły oferty:

Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był w stu procentach usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary podane przez klienta.

W swojej ofercie posiada na chwilę obecną trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma bazuje na materiałach najlepszej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie bardzo doświadczony personel, który bardzo dobrze zna się na powierzonej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów doskonałej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich zależy efekt końcowy. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. To właśnie dlatego oferuje wyroby doskonałej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Aktualności
Reklama