Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tworzenie i Projektowanie stron internetowych

1566
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Krysgraf - Krystian Zwoliński
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: 508110609
Strona www: http://krysgraf.pl
   
dodano: 2018.01.11
ważne do: 2019.01.06
wyświetleń: 150

Szczegóły oferty:

Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron www. Moja oferta skierowana jest zarówno dla firm, które chcą stworzyć nową stronę www, ale również dla firm, które chcą przerobić obecną stronę internetową wykonaną w starej technologii. Wykonywane prze ze mnie strony internetowe charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami.
Moja oferta obejmuje tworzenie stron internetowych w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona www dostosowana jest do urządzeń mobilnych (RWD), oraz wykonana jest na standardowych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), do wybory.
Wszystkie strony internetowe posiadają unikalną szatę graficzną, która zaprojektowana jest specjalnie dla Twoich potrzeb. Dzięki czemu posiada indywidualny Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona www pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na skuteczność w działaniu.
Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się tworzeniem grafiki na potrzeby internetu (banery internetowe, mailingi) a także profesjonalna Grafika komputerowa (ulotki, billboardy, projekty logo, wizytówki) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług.
W celu zapoznania się, ze szczegółami, na mojej stronie internetowej http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609
Aktualności
Reklama